Мова сайту:

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПИСАНОК 2015

19 березня 2015

9-19 квітня стартує  «IV Всеукраїнський фестиваль  писанок 2015»

Дорогі друзі, вже незабаром благословення Господнє зійде на землю в світле свято Великодня! Традиційно, напередодні великого свята, Folk Ukraine відкриє четвертий "Всеукраїнський фестиваль писанок - 2015"! 

Цього року до фестивалю приєдналося 40 міст-учасників, сотні загальноосвітніх навчальних закладів, художніх шкіл по всій Україні. 

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ - 9 КВІТНЯ, 13:00

Що чекає на учасників та гостей фестивалю?

Перш за все — неперевершена колекція писанок,  яка прикрасять Софійську площу. За умовами фестивалю, усі писанки, що будуть представлені у Києві, спершу пройдуть конкурсний відбір і тільки найкращі «попрямують» до столиці! 

Загальна кількість писанок, що представлятиме регіональні особливості нашої країни, становитиме понад 30 тисяч. Ще близько 20 тисяч організатори використають для створення унікальних арт-об’єктів.         

В рамках «Всеукраїнського фестивалю писанок 2015» на Софійській площі буде встановлена величезна світодіодна писанка рекордних розмірів - 6 метрів заввишки і діаметром 4,5 метра. 

Також, у програмі фестивалю: конкурс «Народної писанки», «Регіональної писанки» та  «Великодньої паски», великодній ярмарок та майстер-класи від народних майстрів. 

Окрім  творчого простору будуть виокремленні зони для дитячих розваг, зона продажу декоративно-прикладних виробів та безалкогольних напоїв.

Folk Ukraine запрошує до участі усіх, хто любить та поважає українські традиції! Великдень – це родинне свято! А ми, українці, - одна велика та дружня сім’я! Духовні цінності не можна відкладати на завтра!  

Великдень об'єднує!
Адреса: Київ, Софійська площа,  вул. Володимирська, 24
Організатори: Folk Ukraine
folkukraine.com, або за тел.: (

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»