Мова сайту:

5 грудня Головна ялинка країни приїде до Києва

1 грудня 2015

Шановні журналісти!

Запрошуємо ВАС на прибуття
 
ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ КРАЇНИ 

5 грудня, 12:00, Софійська площа

Цьогоріч святкування Нового року знову пройдуть поряд з найдавнішими пам’ятками України -  між двома дзвіницями, – Софією та Михайлівським собором. 

Головну ялинку країни встановлять на Софійській площі. Там і зустрічатимемо карпатську красуню 5-го грудня. 

Цього року вона буде вищою за минулорічну на цілих два метри – її висота складе приблизно 26 м. Приїде ялинка з Івано-Франківської області. Восьмидесятирічне дерево вагою до 10 тон доставлять до Києва величезною вантажівкою. 

Доставкою ялинки особисто займатиметься засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький. Саме він і розповість журналістам про усі деталі подорожі ялинки з Франківська до Києва. 

Разом з нами зустрічатиме ялинку наш партнер – компанія «Нова пошта». В рамках акції «Листи Святому Миколаю» в усіх  відділеннях «Нової Пошти» встановлені спеціальні скриньки, куди маленькі українці та їхні батьки можуть покласти свої листи з побажаннями або малюнки, а з 19 грудня в резиденції Святого Миколая на Михайлівській площі особисто перевірити, чи отримав він пошту.

Під час події журналісти зможуть дізнатися подробиці святкування «Нового року між двома дзвіницями», побачити перші зразки іграшок, якими буде прикрашена цьогорічна ялинка, та поспілкуватися з артистами свята, які також долучаться до урочистостей з нагоди встановлення головного атрибуту Нового року на Софійській площі. 

Крім того, «Folk Ukraine» презентує журналістам проект «Ялинка 2015. Друге життя» - 36 спилів минулорічної ялинки, художньо оформлені українськими художниками та декораторами .  


Акредитація за тел.:  063-955-14-03,  Ліна

newyear.folkukraine.com

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»