Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
( вул.Грушевського, 28/2, н/п 43, м.Київ 01021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПИСАНКИ 2014: АНОНС

7 квiтня 2014
Організатор: Folk Ukraine

17-го квітня о 13:00 у Національному заповіднику Софія Київська відбудеться відкриття“Всеукраїнського фестивалю писанок 2014”.


Фестиваль презентує неповторну всеукраїнську писанкову колекцію та безліч цікавих арт-об’єктів.

На відвідувачів чекають майстер-класи та конкурси, частування великодньої паски, виступи вокальних колективів та прекрасна святкова атмосфера напередодні великого християнського свята! 
Конкурсна програма Фестивалю:
1. Конкурс «Народна писанка» у номінаціях "Традиційна" та "Сучасна" 
2. Конкурс «Великодня паска» 
3. Конкурс "Писанка від боса", "Писанка від зірки"
4. Виставка дитячих малюнків на тему "Свято Великодня"

    Folk Ukraine запрошує до участі усіх, хто любить та поважає українські традиції! Великдень – це родинне свято! А ми, українці, - одна велика та дружня сім’я! 

Як взяти участь у фестивалі? Розпишіть власну писанку та додайте її до всеукраїнської колекції! Маєте особливу рецептуру приготування паски? Будемо раді бачити вас серед учасників вправних господинь, які печуть особливі паски!  (Положення)

Разом з тим, Folk Ukraine запрошує керівник державних установ, навчальних закладів та підприємств, громадських діячів, діячів культури та мистецтва, представників шоу-бізнесу створити 
Великоднє дерево єднання! 

Для участі у конкурсі «Писанка від боса» та "Писанка від зірки" оргкомітет фестивалю забезпечує учасників усім необхідним матеріалом. (13:00 - майстер-клас, 14.00 - конкурс та нагородження). 

Більш детальну інформацію про захід ви можете отримати на офіційному сайті: folkukraine.com (у розділі «Всеукраїнський фестиваль писанки») або за телефоном (


ВХІД ВІЛЬНИЙ

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»