Мова сайту:

Folk Ukraine запрошує на Всеукраїнський Фестиваль писанок 2014!

27 березня 2014

17 квітня, 13:00, Національний заповідник "Софія Київська"

Всеукраїнський Фестиваль писанок - великий мистецький проект, що відроджує вікові традиції українського народу та є невід’ємним атрибутом свята Великодня для киян та гостей столиці.

Цього року відкриття фестивалю відбудеться у духовній перлиною світової архітектури «Софії Київській». 

В рамках святкування великого християнського свята, тисячі українців зі всієї країни  передали до Києва колекції власноруч розписаних писанок та крашанок, як символ життя, добра та надії. 

Фестиваль презентує всеукраїнську писанкову колекцію, цікаві арт-об’єкти, виступи вокальних та хореографічних колективів, майстер-класи та конкурси, розваги для дітей, частування великодньої паски від учасників конкурсу «Великодня паска».    


Конкурсна програма Фестивалю:

1. Конкурс «Народна писанка» у номінаціях "Традиційна" та "Сучасна" 

2. Конкурс «Великодня паска» 

3. Конкурс "Писанка від боса"

4. Конкурс малюнку "Свято Великодня"


Folk Ukraine запрошує до участі усіх , хто любить та поважає українські традиції! Не будьте байдужими! Великдень – це родинне свято! А ми, українці, - одна велика та дружня сім’я!

Будемо щиро раді бачити Вас серед гостей нашого свята 17 квітня о 13:00 за адресою: Київ, вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська»

Більш детальну інформацію та положення про участь у конкурсі Ви можете отримати на сайті: parad-vyshyvanok.com.ua, або за тел.: (


З повагою, Folk Ukraine


Усі матеріали розділу «Прес-релізи»