Щиро вітаємо Наталію Сундукову та Ольгу Василенко, які здобули титул найкращих флористів на Всеукраїнському чемпіонаті, що відбувався в Національному заповіднику "Софія Київська".
Друге місце вибороли також кияни - Наталія Карась та Юліана Шведкова.
Третє місце розділили команда з Луцька - Марія Вейда та Юлія Бутюгіна, а також творча збірна з Донецьку та Києва - Вікторія Тумасова та Юлія Барабаш.
Журі відзначили оригінальний авторський флористичний стиль усіх учасників, які отримали іменні дипломи за участь.
Нагадаємо, що Всеукраїнський чемпіонат флористів триватиме до 21 вересня у Національному заповіднику "Софія Київська", а тому всі охочі зможуть відвідати фестиваль та помилуватися надзвичайними квітковими шедеврами, які створили майстри з усієї країни на тему "Уркаїнськ традиційне весілля". Не пропустіть!