Мова сайту:

«Folk Ukraine» завершив прийом конкурсних робіт від архітекторів та дизайнерів

21 серпня 2015


20 вересня організаційний комітет «Folk Ukraine» завершив прийом конкурсних робіт від архітекторів і дизайнерів, які взяли участь у розробці проекту «Новорічного ярмарку на Софії - 2016».

Відзначимо, що подібний конкурс проводиться вперше, а основна його мета - це залучити громадськість до розробки концепції святкування Нового року на Софійській та Михайлівській площах, а також на території Володимирського проїзду.

Київські архітектори досить активно підтримали ідею запропонованого конкурсу. Уже в перший тиждень після оголошення про старт проекту, на електронну адресу організаційного комітету надійшло понад 20 заявок від бажаючих зробити свій внесок у формування архітектурної та стилістичної концепції головної новорічної ярмарки столиці.

Після розгляду всіх конкурсних робіт, оргкомітет проекту «Folk Ukraine» оголосить переможця, нагородження якого відбудеться до 1-го вересня 2015 року. Фінальний проект «Новорічного ярмарку на Софії-2016» буде представлений організаторами в жовтні, під час офіційної прес-конференції.

Наразі, пропонуємо Вашій увазі деякі ідеї оформлення новорічної ярмарки, що розроблені учасниками архітектурного конкурсу.
Софійська площа від DN ArchiStudio
Оформлення Головної ялинки країни в кольорах прапору України від Ольги БіндасовоїДитяче містечко на Михайлівській площі від В. ПаськоОглядовий майданчик на Софійській площі від компанії Logwood Декорування Новорічної ялинки від Максима ГорлачаУсі матеріали розділу «Новини проектів»