Сьогодні та завтра кращі флористи України змагаються за перемогу у Всеукраїнському чемпіонаті флористів. До обіду конкурсанти вже встигли оформити весільні арки. Чесно кажучи, такого скупчення надзвичайно красивої флори «Софія Київська», мабуть, ще не бачила. Крім того, унікальні техніки виконання робіт гармонійно поєднуються з унікальною культурною та етнографічною спадщиною нашої країни.
Після обіду учасники чемпіонату продовжать роботу над оформлення вже весільного гільця.
Пропонуємо Вашій увазі перший фотозвіт готових конкурсних робіт.