Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
( вул.Грушевського, 28/2, н/п 43, м.Київ 01021

Великдень об’єднує!

2 квiтня 2014

Дорогі друзі, вже незабаром благословення Господнє зійде на землю в світле свято Великодня і наповнить любов’ю і добром серця кожного із нас!


Folk Ukraine запрошує друзів приєднатися до Всеукраїнського Фестивалю Писанок 2014!

До участі запрошуються усі бажаючі!

 
В рамках святкування великого християнського свята, ми закликаємо українців з усіх регіонів передати до Києва колекції власноруч розписаних писанок та крашанок, як символ життя, добра та надії. Кожна писанка, створена вами, стане оберегом для нашої країни, що символізуватиме початок нового життя, воскресіння Бога і відродження нашої Батьківщини!

 Підготовка до відкриття фестивалю вже розпочалася!Офіційне відкриття свята відбудеться 17 квітня у Національному заповіднику "Софія Київська!"

умови участі


    Ми віримо, що наші вікові традиції, передані через орнаменти писанкарства, у поєднані з перлиною світової архітектури Софією Київською, наповнять наше свято духом взаємної любові, віри, щирості та добробуту!

 

Folk Ukraine запрошує до участі усіх , хто любить та поважає українські традиції! Не будьте байдужими! Великдень – це родинне свято! А ми, українці, - одна велика та дружня сім’я! Духовні та моральні цінності не можна відкладати на завтра! Долучайтеся до проекту разом з громадою свого міста!

 ВБОЛІВАЄМО ЗА УКРАЇНУ РАЗОМ!
Усі матеріали розділу «Новини проектів»