Сьогодні школярі міста Києва творили добро разом зі Св. Миколаєм на території Національного заповідника «Софія Київська». До «Уроку добра» долучився Дніпровський район столиці, а саме спеціалізовані школи №125 і №188.
Діти залюбки відповідали на всі питання Св. Миколая і охоче створювали свої оригінальні іграшки. Цього разу вітальні коробки відправлятимуть у два південних міста нашої країни: Херсон та Одеса. Після уроку школярі весело і безтурботно відпускали свої мрії у вигляді повітряних кульок у синє небо, щиро сподіваючись, що все задумане обов’язково реалізується.
Символічний значок «добрик», який отримав кожен учасник «Уроку добра» від Св. Миколая, стане згадкою про те, що добрі справи треба робити завжди і при будь-якому настрої.