Мова сайту:
Дзвоніть нам за цими телефонами, або скористайтеся зворотнім зв’язком:
( вул.Грушевського, 28/2, н/п 43, м.Київ 01021

Роботи проекту "Талант. Арт" у Мистецькому Арсеналі

12 вересня 2014
Дитячий світ завжди вражає своєю потужною багатогранністю. Щоб підкреслити її, інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує на Фестиваль «Мир у дитячих долонях». Триватиме він 5 днів, з 23 до 28 вересня 2014 року, у Мистецькому Арсеналі!

Мистецький проект Folk Ukraine долучається до організації фестивалю, оскільки наш проект підтримки молодих талантів «Талант. Арт» подає 200 дитячих робіт на тему «Українське весілля» для експонування. Таким чином, ми зможемо популяризувати значні досягнення молоді та дітей в мистецтві.

Дивовижний фестиваль «Мир у дитячих долонях» не обмежується лише одним напрямом роботи, оскільки має на меті інтегрувати різні види діяльності: мистецтво, науку, літературу, театр, арт-терапію, спорт, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля. Зовсім скоро Мистецький Арсенал перетвориться на майданчик світлих надій та щирих усмішок дітей України. 

Долучайтеся до позитивного та натхненного світу наймолодших. Саме так ми зможемо збудувати міцну країну!Усі матеріали розділу «Новини проектів»