«Уроки добра» розширюють свої кордони, адже вже сьогодні мистецький проект Folk Ukraine відправив перші вітальні коробки з іграшками у школи-побратими двох міст нашої країни, Черкаси та Вінниця. Цей унікальний меседж стане символом створення міцних мостів дружби між школярами України.
Слід зазначити, що кожна коробка містить іграшки, створені школярами міста Києва, а також заохочувальні подарунки від Св. Миколая «добрики» та запрошення до участі у Всеукраїнському Фестивалі Св. Миколая, в якому кожен охочий зможе взяти участь.
Нагадаємо, «Уроки добра» зі Св. Миколаєм спрямовані на те, щоб навчити дітей бачити добро навіть у маленьких справах, а також створити міцні мости дружби для співпраці та обміну між різними регіонами України.
Творімо добро разом!