Головну новорічну красуню уже шукають у справжніх карпатських лісах. Більше того, завдяки налагодженим тісним дружним зв’язкам Івано-Франківщина подарує Києву ялинку для встановлення на Софійській площі.
Оргкомітет мистецького проекту Folk Ukraine вдячний міському меру Івано-Франківська за сприяння у пошуках Головної ялинки країни.
Нагадаємо, мистецький проект Folk Ukraine та етнічний фестиваль «Країна мрій» цього року дбатимуть за створення новорічної казки для киян та гостей столиці, в рамках якої монтаж і відкриття Головної ялинки країни.
Слідкуйте за деталями організації та новинами проектів на нашому сайті.