Мова сайту:

З 5 квітня по 22 квітня у самому центрі столиці проходитиме Фестиваль Писанок 2018

23 березня 2018

З 5 квітня по 22 квітня у самому центрі столиці проходитиме 
Фестиваль Писанок 2018


Етнокультурний проект Folk Ukraine вже 8-й рік є організатором Фестивалю Писанок. Кожного разу організатори урізноманітнюють фестиваль, доповнюючи його новими креативними рішеннями. 
2018 рік запам’ятається киянам та гостям міста новим арт-об’єктом – великоднім зайчиком, який розмальовуватимуть художники із усіх куточків України.
Даний захід став невіддільною частиною великодніх святкувань у столиці. Кожен рік його відвідують близько 2 000 000 киян та туристів з різних міст, областей України та закордону. 

Більше ніж на 2-а тижні локації фестивалю стануть епіцентром писанкової феєрії просто неба. Загалом, фестиваль охопить 4-ри локації: Софійську, Михайлівську площі, Володимирський проїзд та сквер біля нього.

Софійська площа

На Софійській площі будуть представлені вже звичні гігантські писанки-мальованки та нові об’єкти – великодні зайчики. Перші об’єкти будуть виконані у традиційному стилі із використанням орнаментів та візерунків, що притаманні різним регіонам України. Об’єкти у формі великодніх зайчиків  виконуватимуться у авторському стилі.
За умовами фестивалю усі художники спершу проходили конкурсний відбір і лише найкращі отримували макет для розпису. Також на локації розташується сферичний кінотеатр ATMASFERA360 у вигляді великодньої крашанки, де показуватимуть фантастичні фільми та колесо огляду, що дозволить поглянути на фестиваль згори.


Володимирський проїзд

На цій локації кожного відвідувача великоднього містечка буде вітати гостинний Великодній ярмарок. Тут можна буде придбати сувеніри, смаколики, великодню паску та поласувати різноманітними стравами.

У сквері біля Володимирського проїзду буде розміщена:
- виставка тогорічних робіт учасників арт-перфомансу «585 художників»;
- виставка кованих гігантських писанок-мальованок;
- зона майстер-класів для дітей та дорослих.

Михайлівська площа

Михайлівська площа залишає свій статус дитячої зони розваг. Безліч атракцій для найменших відвідувачів заходу розміститься саме тут: київська карусель, Kinder-майданчик, атракціони та інше.

Фестиваль Писанок 2018
З 5 по 22 квітня
Софійська та Михайлівська площі,
Володимирський проїзд із прилеглим сквером


http://folkukraine.com/
https://www.facebook.com/FolkUkraine/ 

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»