Мова сайту:

Урочисте відкриття VII Всеукраїнського фестивалю писанок та Арт-перфомансу «585 Художників»

7 квiтня 2017
8 квітня у самому центрі столиці відбудеться урочисте відкриття VII Всеукраїнського фестивалю писанок та Арт-перфомансу «585 Художників» 


Дата: 8 квітня
Час: 12:00
Місце: Софійська площа

Мистецький проект Folk Ukraine вже 7й рік є організатором Фестивалю писанок, який проводиться за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Також, на рахунку проекту 8 років успішної роботи у проведені масових заходів,серед яких: Фестиваль квітів, Парад вишиванок, День вишиванки, День Києва на Софії, Новий рік на Софії, Новий рік між двома дзвіницями та ін..
Фестиваль писанок є невід’ємною частиною великодніх святкувань у столиці. Кожен рік його відвідують близько 1 500 000 киян та туристів з різних міст України та з закордону. 
Майже на місяць Фестиваль писанок перетворить великоднє містечко між двома дзвіницями на справжній «Писанковий рай» під відкритим небом. Загалом, фестиваль охопить 3 локації: Софійську, Михайлівську площі та Володимирський проїзд.


Софійська площа

У 2016 році родзинкою фестивалю став Арт-перфоманс «374 Художники», який зібрав учасників з усіх куточків України.  Цей рік Арт-перфоманс змінить свою назву на «585 Художників» та надасть можливість проявити себе митцям у трьох напрямках: авторська, традиційна та дитяча писанка-мальованка. Разом зі збільшенням кількості робіт збільшиться і кількість майданчиків арт-перфомансу. На Софійській площі будуть представлені 374 роботи митців у напрямку авторська писанка-мальованка.
Також на гостей чекатиме неперевершена Всеукраїнська колекція традиційних писанок, що представлятиме регіональні особливості нашої країни. Колекція розташується на Софійській площі під шатрами та буде налічувати більш ніж 50 000 писанок виконаних митцями та дітьми з усієї України. За умовами фестивалю, усі писанки, що будуть представлені у Києві, спершу пройдуть конкурсний відбір і тільки найкращі «попрямують» до столиці! 
Крім того, в рамках проекту будуть представлені приватні колекції писанок видатних  митців. 
На Софійській площі ще  можна буде відвідати Музей з тематичними крижаними скульптурами та навчитися розписувати писанки у зоні майстер-класів.


Володимирський проїзд

100 писанок-мальованок виконаних традиційними автентичними візерунками розташуються на Володимирського проїзді.
3 13 по 23 квітня усіх відвідувачів містечка буде вітати гостинний Великодній ярмарок завдовжки 500 метрів, де можна буде придбати сувеніри, смаколики, великодню паску та поласувати різноманітними стравами.
Тематичні фото-зони з гігантськими кроликам та писанковими арт-об'єктами, зелені зони для відпочинку та радіостанція Folk FM також  чекатимуть Вас на Володимирському проїзді.


Михайлівська площа

111 писанок-мальованок, авторами яких є діти, розмістяться на території дитячого містечка.
Місто дитячих розваг, що налічуватиме більш ніж 10 атракцій для найменших відвідувачів заходу розміститься на Михайлівській площі. Серед розваг для малечі будуть: колесо огляду заввишки 16 метрів, київська карусель, Великодній лабіринт з яскравих мега-олівців, зона дитячих розваг  та багато інших різноманітних активностей. 
Традиційно, для фестивалю буде побудований «Великодній тунель бажань». Кожного року довжина тунелю зростає на метр, в цьому році тунель матиме 22 метри в довжину. Пройшовши тунель, не забудьте загадати бажання, яке обов’язково здійсниться цієї весни. 


Нагадуємо, що Фестиваль писанок буде тривати 16 днів з 8 квітня по 23 квітня. Тому, якщо ви ще не визначилися, як саме провести великодні свята, радо запрошуємо вас та ваших друзів відвідати великоднє містечко між двома дзвіницями.
Детальна інформація за номером: 098 28 33273 Тетяна Ніколаєнко


Усі матеріали розділу «Прес-релізи»