Мова сайту:

Перша видача заготівок писанок-мальованок учасникам VII Всеукраїнського фестивалю писанок

2 лютого 2017



4 лютого відбудеться перша видача заготівок писанок-мальованок учасникам VII Всеукраїнського фестивалю писанок та каталогу «374 Художники»




У суботу  4 лютого,  о 14:00 годині, у арт-просторі «Циферблат» (вул. Володимирська б. 49 А) відбудеться вручення каталогу з роботами учасників Арт-перфомансу «374 Художники» та перша масштабна видача заготівок учасникам Арт-перфомансу «585 Художників », який проходитиме у рамках VII Всеукраїнського фестивалю писанок у центрі столиці з 13 квітня по 24 квітня.

Всеукраїнський фестиваль писанок за роки свого існування став невід’ємною частиною великодніх святкувань у столиці. Кожен рік організатори  заходу - етно-культурний проект Folk Ukraine на чолі з автором проекту Ігорем Добруцьким об’єднують велику кількість українських митців у рамках фестивалю та дарують українцям справжню писанкову феєрію.  Окрім чисельних арт-зон та майстер-класів, традиційною для фестивалю стала Всеукраїнська традиційна колекція писанок, яка містить у собі понад 25 000 найкращих рукотворних шедеврів з усієї України. 

Арт-перфоманс «585 Художників», який стане родзинкою цьогорічного фестивалю писанок, буде ділитися за напрямками: авторська, традиційна та дитяча писанки-мальованки. Кожен з напрямків буде мати свою локацію: на Софійській площі розташуються 374 авторських писанок-мальованок розміром майже вдвічі більше попередніх заготівок (їх розмір буде складати 90 см заввишки та діаметром 60 см); на Михайлівській площі розташуються 100 писанок-мальованок виконаних традиційними візерунками вже звичної форми 70 см на 54 см; у парку «Володимирська гірка» будуть представлено 111 дитячих писанок-мальованок. 

«Цієї суботи ми даємо офіційний старт  фестивалю. Два місяці – час за який митці повинні розмалювати отримані заготівки писанок-мальованок, а ми , команда Folk Ukraine, повинні за цей час зробити все, щоб робота кожного учасника була представлена якнайкраще у рамках Фестивалю, а потім й на світових виставках» - розповідає  автор проекту Ігор Добруцький.

Свою присутність на творчій зустрічі підтвердило понад 100 українських митців. Організатори поділяться своїм баченням проведення фестивалю та нововведеннями 2017 року. 
Контактна особа: Тетяна Ніколаєнко (098 28 -33 273)

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»