Мова сайту:

Новорічно-різдвяні святкування 2018 у столиці

27 листопада 2017
27 листопада о 12:00  відбулася прес-конференція з нагоди проведення головних новорічно-різдвяних святкувань у столиці       

У просторі «I HUB», що знаходиться за адресою вул. Хрещатик 10, м. Київ, директор Департаменту культури КМДА Діана Попова та засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, який є офіційним організатором головних новорічно-різдвяних святкувань у Києві,  презентували програму заходів,  розказали якою буде новорічна ялинка країни, скільки  локацій для святкування відкриють у столиці та які розваги чекатимуть на киян та гостей міста.

Folk Ukraine стає офіційним організатором зимових свят, що проходитимуть в історичному кварталі Києва – між Софійською та Михайлівською дзвіницями. Кожен рік має свою тематику та унікальну особливість. Темою цього року стало неонове світло, яке покладено у назву фестивалю «НеоРік на Софії» з позитивним гаслом: «Світло і радість». Щодо ялинки, відомо, що вона приїде з Івано-Франківської області та вже незабаром її прикрашатимуть сотнями іграшками у формі ліхтариків.

Фестиваль триватиме з 19 грудня 2017 р. по 14 січня 2018 р. та об’єднає чотири локації: Софійську, Михайлівську площі; Володимирський проїзд та сквер біля нього. 


Софійська площа
На Софійській площі розташується новорічна ялинка, що матиме креативне оформлення у вигляді «зоряного неба»; головна сцена, на якій виступатимуть найпотужніші українські хедлайнери та естрадно-симфонічні оркестри України; сувенірний квартал від народних майстрів; Фестиваль льодових скульптур та світлова ілюмінація навколо пам’ятника Б. Хмельницькому.

Володимирський проїзд
Вздовж Володимирського проїзду простягнеться лінія фудкорту, де кожен відвідувач зможе поласувати національними та європейськими стравами, скуштувати солодощів та зігрітися пряним глінтвейном. Цього року організатори зменшили кількість будиночків на користь збільшення простору для пішоходів. Також, на початку  проїзду буде встановлена радіостанція Folk FM. Звідти лунатимуть різдвяні хіти, прямі ефіри ведучих із зірковими гостями та новини фестивалю.

Сквер біля Володимирського проїзду
У сквері біля Володимирського проїзду вперше в  Україні пройде Фестиваль Ілюмінацій. Тут буде встановлено близько 37  арт-об'єктів, які привезуть з різних країн: Франції, Греції, Польщі та України. Традиційний тунель бажань тепер переміститься до скверу, а його довжина сягне 38 метрів. Вже 16 грудня кожна фігура буде сяяти в темний час доби тисячами яскравих вогнів.

Михайлівська площа
Михайлівська площа залишиться країною дитячих розваг. Тут функціонуватиме: Kinder-зона від найсолодшого партнера; Колесо огляду; Київська карусель та велика тюбінгова гірка, яка сягне у довжину 80 метрів, а у висоту – 12 метрів.


Офіційне відкриття заплановано на свято Святого Миколая – 19 грудня о 19:00. Саме цього дня ялинка засяє різними кольорами, а у концертній програмі візьме участь спеціальний гість, який поки залишається таємницею. Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках організаторів.

Дякуємо засновнику простору "IHUB" - Дмитрові Подолєву за надання приміщення для прес-конференції. 
Контактна особа: 
Шелудченко Тетяна
Менеджер з PR-комунікацій
tanyasheludchenko@gmail.com

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»