Мова сайту:

День Народження Столиці на Софійській площі

24 травня 2017

25 травня о 18:00 годині на Софійській площі відбудеться урочисте відкриття Дня Києва!


День народження столиці - це не тільки свято одного з міст України, це можливість показати, що столиця готова об’єднати гостей з усієї України на високому європейському рівні. Чотири дні святкування Дня Києва будуть привабливими завдяки насиченій  культурно-мистецькій програмі.

Святкова програма  направлена на формування культурних традицій міста та іміджу міста Києва, як туристичної столиці.
Основною метою є розвиток та популяризація академічної музики, бальної та української хореографії, а також театрального мистецтва.

«Чотири дні танцю, музики та квітів»
Програма*

Дата Години Напрямок
25.05 18:00 – 22:00 Відкриття. День Латини.
26.05 18:00 – 22:00 День Танго
27.05 17:00 – 17:30 Урочиста хода.
         18:00 – 22:00 День Вальсу. Вітання від міського голови Віталія Кличка. 
28.05 16:00 – 22:00 День Українського Танцю.
*можливі зміни

"Цього року ми будемо танцювати не тільки вальс. Ми будемо танцювати танго, латину.. Сцена на Софійській площі перетвориться у великий танцювальний майданчик. І всі кияни зможуть долучитися отримати майстер-класи та танцювати разом з нами! Тому, чотири дні на Софійській площі будуть святом музики, танцю і театральної вистави. Це буде справді День Народження нашого міста. Ми запрошуємо усіх з 18:00, починаючи з 25 травня! Кульмінація – субота 18:00: спільне виконання гімну Києва!" - зазначила директор Департаменту культури КМДА - Діана Попова на конференції 24 травня, присвяченій презентації проектів до Дня Києва 2017.


Цікавим нововведенням буде оглядовий майданчик у вигляді святкового торту на якому усі відвідувачі зможуть залишити свої власні побажання столиці. Ексклюзивний арт-об'єкт матиме три рівні, біля входу якого розміщуватимуться спеціальні стікери для побажань. Топ-найцікавіших побажань будуть розміщуватися на сторінці організаторів у соціальній мережі Фб.

Особливу увагу займає 27 травня, бо у цей день відбудеться Театралізована Хода та спільне виконання гімну Києва на Софійській площі. У ході прийматимуть участь театральні,  танцювальні та циркові колективи. Вона супроводжуватиметься запальною музикою від українських музикантів та матиме шість зупинок:
 Старт ходи о 17:00 у парку Т.Г. Шевченка.
 Київський міський будинок вчителя
3 – Національна опера України
4 – Золоті Ворота
5 – Будівля Служби Безпеки України
6 – Завершення ходи на Софійській площі.

О 18:00, 27 травня - Вітальне слово міського голови Віталія Кличка та спільне виконання гімну столиці "Як тебе не любити, Києве мій?"Усі матеріали розділу «Прес-релізи»