Мова сайту:

Прес-конференція з нагоди проведення головних новорічно-різдвяних святкувань у столиці

28 листопада 2016
Тридцятого листопада, заступник  голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко та засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, який є офіційним організатором головних новорічно-різдвяних святкувань країни, презентуватимуть програму заходів:  розкажуть якою буде головна ялинка країни, скільки  локацій для святкування відкриють у столиці та які розваги чекатимуть на киян та гостей міста.
Після чого, Ігор Добруцький разом з оргкомітетом Folk Ukraine одразу відправляться у подорож до Івано-Франківської області  за Головною ялинкою країни.

  Етнокультурний проект Folk Ukraine вже втретє стає офіційним організатором Головної ялинки, кожного року вносячи унікальну «родзинку». Команда ще у вересні презентувала попередній проект новорічно-різдвяних святкувань. За цими даними нам відомо про такі нововведення:  

Софійська площа

  По-перше, щодо самої ялинки відомо, що вона приїде до Києва з Івано-Франківської області та заввишки  сягатиме 26 метрів, це на метр вище тогорічної красуні. Одразу після прес-конференції  організатори вирушать у подорож до Івано-Франківського лісництва за головною красунею, а вже 3 грудня ялинку буде вітати столиця України.
Її гілки будуть прикрашені 1 тисячею яворівських іграшок, згори донизу спіраллю падатимуть гірлянди,  довжина яких загалом складатиме 3 кілометри, а вся вона огорнеться в простирадло із 42 тисяч ліхтариків.

  По-друге, буде збудована та встановлена гігантська святкова сцена з двома екранами, на якій відбудеться 15 концертів.
 
  По-третє, на площі встановлять великий оглядовий майданчик, з якого відкриватиметься прекрасна панорама усього зимового містечка.

Володимирський проїзд

  Вже 17 грудня почне діяти новорічно-різдвяний ярмарок та Місто Майстрів. Тут кожен зможе знайти щось своє, адже вироби – це ручна робота, яка втілює в собі лише позитивну енергетику та автоматично стає унікальною, неповторною та особливою річчю для її володаря. 
Для дітей та дорослих буде представлений цілий ряд іграшок, що виготовлені з натуральних матеріалів – бавовни, соломи, дерева та глини. 

Михайлівська площа

  На цьому майданчику розташується ціле Місто Розваг. Буде встановлено «родзинку» цього року – колесо огляду заввишки 16 метрів. На найвищій точці колеса відвідувачі матимуть змогу помилуватися видом, що відкривається на Володимирський проїзд та Софійську площу.

  Зазначимо, що на площі розташуються одразу дві гірки – одна для дітей (висотою 2,5 метри), а друга для дорослих (висота якої сягне 10 метрів). Тому, батьки  матимуть  рідкісну нагоду повернутися у дитинство і навіть позмагатися з дітлахами наввипередки. А щоб усі мрії відвідувачів здійснилися, організатори встановлять 19 метровий тунель бажань. 
 
  Також відомо, що темою цього року стала яворівська забавка та вербівський розпис. Для того, щоб до розпису іграшок на головну красуню зимових святкувань долучилися найкращі майстри, команда Folk Ukraine підписала Меморандум про співпраці з митцями Музею ім. Івана Гончара та українськими майстрами – Оксаною Когут та Остапом Сойкою. Саме вони почали роботу над дизайном іграшок, що прикрашатимуть Головну ялинку.
 
  «Досвід попередніх років підказав, як саме можна авторизувати проект таким чином, щоб кожний метр локацій та кожна хвилина проведена на території зимового містечка працювала ефективно, як для відвідувачів, так і  для учасників проекту . 
Попередні 2 роки ми робили концертну програму класичною, насиченою українським фольклором. Цього року програма буде адаптована під телевізійних формат. Це не означає, що ми зменшимо кількість оркестрів та української музики, ми хочемо її урізноманітнити талановитими артистами, познайомивши Україну з новими зірками. Крім того, головне новорічне містечко налічуватиме безліч розваг, фотозон та місць для відпочинку» - говорить автор проекту Ігор Добруцький.

Що ще чекатиме на киян та гостей столиці можна буде дізнатися 
30 листопада на прес-конференції о 14:00.

Адреса: Національне українське інформаційне агентство УКРІНФОРМ, вулиця Богдана Хмельницького, 8/16

Акредитація ЗМІ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1GwEJ2u_YQa40_y-ePz6zs-MNeSyxtxq3_HqK_JyWpYQ/edit 

Контактна особа: Тетяна Ніколаєнко тл. 098 28 33 273, 066 50 81980

Усі матеріали розділу «Прес-релізи»