Мова сайту:

Культурні події перших вихідних днів жовтня

30 вересня 2016

На початку жовтня, не покидаючи столиці, можна відвідати кілька мальовничих країн та зануритись у їхню культуру. Окрім того, взяти участь у винному забігу і ще безлічі цікавих заходів

1 і 2 жовтня на Андріївському узвозі пройде фестиваль культури Грузії "Тбилисоба". Свято приурочене до Дня міста Тбілісі. На Андріївському узвозі встановлять сцену, де виступатимуть грузинські і українські музиканти. По всій вулиці встановлять кіоски, де можна буде купити грузинські сувеніри, перекусити хачапурі і спробувати чачу. В рамках свята пройдуть майстер-класи та конкурси, пов'язані з Грузією, її культурою і звичаями. Вхід вільний.1-го жовтня в Україні відбудеться 8-й Фестиваль бойових мистецтв "Воїн світла". У програмі: найкращі виступи з японських та українських бойових мистецтв, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих, виставки японського мистецтва, презентація третього випуску Журналу "Воїн світа" та ще багато цікавого! Адреса: Makoto Dojo (пров. Новопечерський,7, ст. м Палац Україна). Вартість: 60 грн. Для дітей віком до 14 років вхід безкоштовний.П'ятий щорічний Vegan DIY Fest відбудеться з 30 вересня по 2 жовтня. На гостей чекають: лекції та семінари; майстер класи; нові знайомства; безліч веганських смаколиків; ринок етичних товарів; хвиля натхнення; арт зона; музичні вечори; марш Хутро OFF 2 жовтня.2 жовтня, в Києві пройде перший в Україні винний забіг Kyiv Wine Run, який відбудеться в рамках сьомого М'ясо і вино - Kyiv Food and Wine Festival 7. Маршрут винного забігу пройде через територію ВДНГ, де на 5-ти кілометровому відрізку розташуються виноробні, які пригощатимуть винами кожного бажаючого учасника забігу. На цих же точках можна буде освіжитися водою і за бажанням відпочити.
А переможців чекають абсолютно серйозні винні призи: 1 місце отримає кількість пляшок вина за своєю вагою і поїздку на двох на виноробню Cotnar (Закарпаття); 2 місце отримає 2 ящика вина Cotnar; 3 місце отримає 1 ящик вина Cotnar. Ще однією фішкою забігу стане костюмований дрес-код. За підсумками будуть визначені 3 кращих костюма, які отримають по ящику вина від наших партнерів за найяскравіший образ в першому винному забігу Kyiv Wine Run. Перші 50 фінішує отримають лімітовану пляшку вина 0,375 мл. А ще кожен учасник винного забігу Kyiv Wine Run отримає в подарунок: брендований келих вина після фінішу, безкоштовний вхід на сьомий Kyiv Food and Wine Festival: м'ясо та вино, стартовий номер і велком пек від партнерів забігу.До 2 довтня триватиме виставка літніх скетчів "Три місяці". У своїх роботах художники прагнули дослідити, чим живуть кияни, залишаючись влітку в місті. Неспішні прогулянки парком, засмагачі люди на березі Дніпра, фонтани, походи на ринок, туристичні місця і спальні райони - в цих малюнках Київ як на долоні. Адреса: Галерея Мистецтв імені А. Замостян, вул. Іллінська, 9. Вартість безкоштовна.До 2 довтня триватиме фестиваль Old Car Land. На заході буде представлено понад 70 літаків музею авіації та понад 500 одиниць вантажних автомобілів, мотоциклів, велосипедів та іншої техніки. Все це дасть можливість як дорослим, так і малюкам відчути епоху минулого століття, прогулявшись по території площею більше 20 гектарів. Адреса: державний музей авіації, вул. Медова, 1. Вартість: 80-100 грн.


З 30 вересня по 1 жовтня пройдуть мистецькі вечори про кіно у "Зеленому театрі". Вартість безкоштовна. Початок жовтня пройде разом із Романом Балаяном, одним із найвизначніших режисерів 1970-80-х років. Тут буде кіно і професійно-філософські розмови про нього.


Усі матеріали розділу «Художні новини»