Мова сайту:

Зустріч з іноземними послами та презентація "НеоРік на Софії"

1 вересня 2017

Команда FOLK UKRAINE радо повідомляє, що 29 серпня,  за участю 56 посольств, була успішно проведена презентація наших планів на найближчий рік. І ми ділимося цією інформацією з вами.

Отже, у поточному році ми будемо активно працювати над трьома основними проектами:I - Основний та найвідоміший проект - Новий Рік на Софійській площі.  Цього року  Софійська площа засяє неоновим світлом,  і здивує своєю новою  концептуальністю. Так само, ми докладемо усіх зусиль, аби наш фуд-корт об’єднував найрізноманітніші страви  з високим рівнем обслуговування.II - Проект, з яким ми всі вже давно знайомі - Фестиваль Писанки та пасхальний маркет,  який теж зазнає певних змін. У цьому році ми частково відмовляємось від звичної форми наших арт-об'єктів на користь пасхальних кроликів. На  презентації  засновник FOLK UKRAINE – Ігор Добруцький, запропонував   співробітникам  іноземних представництв приєднатися до декорування цих арт-об'єктів. Нагадуємо, що розмалювати макети може кожен – навіть ви самі.
III - Останній, але не менш важливий проект, можливо, самий масштабний за всю історію існування нашої компанії - створення міжнародного ландшафтного парку при підтримці посольств країн Європи в Україні. Зараз ведеться пошук території, на якій ми могли б реалізувати дану ідею, будемо раді співпрацювати і розглянути будь-які пропозиції.
Попереду осінь та активна підготовка до Нового року 2018, щоб в один холодний зимовий вечір ви могли знайти острівець тепла і світла на нашому заході.

 Дякуємо усім вам за підтримку!

Усі матеріали розділу «Новини проектів»