Мова сайту:

Запрошуємо до співпраці!

13 вересня 2017

Друзі, команда Folk Ukraine активно займається підготовкою найказковішого зимового івенту - Нового року в центрі Києва! 

Ми точно знаємо, що організація такого великого свята - це складний механізм, який повинен працювати, як швейцарський годинник. Адже до нас в гості прийде більше 3 млн. гостей. 

У підготовці проекту задіяно сотні людей з різних сфер. З деякими ми бачимося щодня, з деякими працюємо тільки в форматі листування і дзвінків. Але найприємніше - це те, що є команда партнерів і фірм-виконавців, з якими ми працюємо протягом декількох років поспіль! Адже ми цінуємо один одного за надійність і професіоналізм. 

Тим не менш, ми відкриті і до нової співпраці. Тому, пропонуємо для вас кілька форм для заповнення. Розгляньте їх, і якщо вам цікаво стати частина великого свята - надішліть свою заявку!

А ще, ми вирішили створити скриньку для креативних ідей! Якщо ви впевнені, що ваша компанія додасть нашому святкуванню ще більше яскравості та унікальності, вам є чим здивувати наших дорогих відвідувачів, тоді прямуйте за посиланням!

Розкажіть про ваші унікальні шоу, організацію wow-ефектів або надання супер-креативних декорацій в новорічному стилі і можливо саме ваша компанія долучиться до організації наймаштабнішого святкування Нового року у Києві. 

P/S: Форми для учасників новорічного ярмарку ще відкриті. Прямуйте за посиланням!

Усі матеріали розділу «Новини проектів»