Мова сайту:

Відкриття Фестивалю "НеоРік на Софії"

19 грудня 2017
У вівторок, 19 грудня у День Святого Миколая о 18:00 годині на Софійській площі розпочався святковий концерт до офіційного відкриття фестивалю «НеоРік на Софії» та засвічення Новорічної ялинки столиці.

19 грудня на Софійській площі офіційно "свої двері" відкрило зимове містечко, що простягається від Софійської до Михайлівської площі. Головним господарем свята став Святий Миколай – саме він, разом з першими особами міста: мером Києва Віталієм Кличко та першою леді України - Мариною Порошенко, засвітили вогні новорічної ялинки.
Темою фестивалю між двома дзвіницями 2018 року стало неонове світло, яке покладено у назву «НеоРік на Софії» з позитивним гаслом: «Світло та радість».


Новорічна ялинка цього року приїхала з Івано-Франківської області та сягає у висоту 30 метрів. Вона має креативне оформлення у вигляді «зоряного неба», на прикрашання якого було витрачено 33 км гірлянд, що розташувалися у формі амфітеатру позаду неї. Гілки новорічної красуні прикрашені символами фестивалю – ліхтариками різного розміру, загальна кількість яких складає 1000 іграшок. Кожна іграшка має внутрішній механізм світла, що регулюється із відтінком гірлянд. 


В рамках свята відбувся концерт, у якому взяли участь зірки української естради - Illaria, Анна-Марія, DSIDE BAND, Анастасія Багінська, D.side Dance Studio і Kyiv Fantastic Orchestra (Державний естрадно-симфонічний оркестр України). Але головним гостем став Pianoбой Дмитро Шуров, який виконав композиції, що вже так встигли полюбитися тисячам українцям.


Подивитися, як саме виглядає новорічна красуня та дізнатися чим ще будуть дивувати киян та гостей міста організатори Заходу – можна з 19 грудня по 14 січня на фестивалі «НеоРік на Софії». Чекаємо на вас!

Усі матеріали розділу «Новини проектів»