Мова сайту:

Країна Північного Сяйва

6 листопада 2018

Вже 5-ий рік поспіль Folk Ukraine має можливість подарувати киянам та гостям столиці насолоду  чарівної, справжньої казки. Святкування відбудуться на двох локаціях – Софійський та Контрактовій площі.

Тематикою урочистостей стане неабияка концепція дивовижного Північного Сяйва - найяскравіше  явище у світі! Локації наповняться дивовижним дійством, а традиційна умова заходу - затишна  атмосфера європейського зимового містечка, яскраві інсталяції та динамічна концертна програма.

ПРО ВІДКРИТТЯ

Ямаркові містечка розпочнуть роботу з 15 грудня. Контрактова площа чекатиме усіх на святкове відкриття о 16:00. До дійства долучиться духовий оркестр, а на сцені виступатиме один з популярних українських рок-гуртів.

Киян та гостей міста чекатиме велика кількість інсталяцій, багато розваг, святкова атмосфера, ярмарок сувенірів та смачних страв. Містечка поринуть у справжнє диво: Софійська та Контрактова площі мерехтітимуть кольоровими вогниками – Північним сяйвом!

Ключовий та незмінний атрибут Нового Року – головна ялинка столиці, яка буде розташована на Софійський площі. Цього року вона стане особливою: навколо неї, окрім динамічної світлової конструкції з’явиться екран, через який відвідувачі ярмарку матимуть змогу передати вітання.

19 грудня відбудеться урочисте засвічення ялинок. На Контрактовій площі о 17:00. На Софійській площі о 19:00.

Атмосферу святкувань доповнюватимуть концерти українських виконавців - народні гуляння, занурення в народні звичаї та традиції, великий вибір стрит-фуду, гарячі напої, сувенірна продукція з усієї України. Гостей міста чекатимуть приємні сюрпризи.

ПРО ЛОКАЦІЇ

Вперше на Софійський площі буде запущено потяг бажань «Полярний Ексрес», де кожен охочий проїхавши зупинку зможе загадати бажання. Милозвучності створюватиме концертна сцена, на якій виступлять кращі оркестри з новими програмами. За весь період на гостей чекатиме 15 концертів.

Володимирський проїзд прикрашатимуть грандіозні світлові конструктиви у вигляді великих сніжинок, які освітлюватимуть дорогу та створюватимуть неповторний романтичний настрій. У сквері Володимирського проїзду розташується зона розваг для найменших відвідувачів заходу.

Містечко в центрі столиці працюватиме з 15 грудня 2018 до 13 січня 2019.

Контрактова площа буде присвячена творчості Марії Приймаченко на підтримку популяризації української культури. Окрім ялинки, образи з картин художниці розташуються площею у вигляді святкових фотозон, оздоблені яскравими гірляндами.

Великі Різдвяні святкування відбудуться 7 січня. В програмі передбачається концерт, виконання масової коляди, пригощання кутею та традиційна Хода звіздарів, яка пройде Андріївським узвозом та заколядує з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі.

У сквері розташується Резиденція Святого Миколая. Всього на Контрактовій площі заплановано 19 концертів.

Урочистості на Контрактовій площі відбуватимуться у період з 15.12.2018 по 19.01.2019 року.

В Новорічну ніч стаються дива, варто лише повірити, прийти та переконатися, а з Folk Ukraine вони перетворяться у справжній вир мрій і бажань. Чекаємо на Вас!

Усі матеріали розділу «Новини проектів»