Мова сайту:

Країна Північного Сяйва

6 листопада 2018

Вже 5-ий рік поспіль Folk Ukraine має можливість подарувати киянам та гостям столиці насолоду чарівної, справжньої казки. Святкування відбудуться на двох локаціях – Софійський та Контрактовій площі.

Тематикою урочистостей буде неабияка концепція дивовижного Північного Сяйва. Локації наповняться дивовижним дійством, а традиційна умова заходу - затишна атмосфера європейського зимового містечка, яскраві інсталяції та динамічна концертна програма.

ПРО ВІДКРИТТЯ

Ярмаркові містечка розпочнуть роботу з 15 грудня. Контрактова площа чекатиме усіх на святкове відкриття о 16:00. Святкування розпочнеться урочистим парадом та приїздом Святого Миколая у містечко. Парад пройде вулицею Сагайдачного та разом з Святим Миколаєм засвітить усі локації на Контрактовій площі. До дійства долучиться духовий оркестр, а на сцені виступатиме один з популярних українських гуртів.

Відкриття на Софійський площі відбудеться традиційно 19 грудня о 17:00. Засвічення ялинки о 19:00. 

Киян та гостей міста чекатиме велика кількість інсталяцій, багато розваг, святкова атмосфера, ярмарок сувенірів та смачних страв. Містечка поринуть у справжнє диво: Софійська та Контрактова площі мерехтітимуть кольоровими вогниками – Північним сяйвом!

Атмосферу святкувань доповнюватимуть концерти українських виконавців - народні гуляння, занурення в народні звичаї та традиції, великий вибір стрит-фуду, гарячі напої, сувенірна продукція з всієї України. Гостей міста чекатимуть приємні сюрпризи.

ПРО ЛОКАЦІЇ

Ключовий та незмінний атрибут Нового Року – святкова ялинка, яка буде розташована на Софійський площі. Цього року вона особлива: навколо неї, окрім динамічної світлової конструкції з’явиться екран, через який відвідувачі ярмарку матимуть змогу передати вітання. Вся ялинка огорнеться у тисячі яскравих ліхтариків холодного білого арктичного кольору. Деякі з них матимуть унікальну форму кристалів довжиною – 35-50 см.

Ялинка на Контрактовій площі буде прикрашена іграшками у стилі творчості відомої української народної художниці Марії Примаченко.

Вперше на Софійський площі буде запущено потяг бажань «Полярний Ексрес», де кожен охочий, проїхавши зупинку, зможе загадати бажання. Милозвучності створюватиме концертна сцена, на якій виступатимуть кращі оркестри з новими програмами.
Окрім традиційного святкування на площі розміститься різдвяний ярмарок з фуд-кортами та сувенірними виробами.

Володимирський проїзд прикрашатимуть грандіозні світлові конструктиви у вигляді великих сніжинок, які освітлюватимуть дорогу та створюватимуть неповторний романтичний настрій. У сквері Володимирського проїзду розташується зона розваг для найменших відвідувачів заходу.


Контрактова площа буде присвячена творчості Марії Примаченко на підтримку популяризації української культури. Окрім ялинки, образи з картин художниці розташуються площею у вигляді святкових фото-зон, оздоблені яскравими гірляндами.
Великі Різдвяні святкування відбудуться 7 січня. В програмі передбачається концерт, виконання масової коляди, пригощання кутею та традиційна Хода звіздарів, яка пройде Андріївським узвозом та заколядує з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі.
У сквері розташується Резиденція Святого Миколая.

Урочистості на Контрактовій площі відбуватимуться у період з 15.12.2018 до 19.01.2019 року.

В Новорічну ніч стаються дива, варто лише повірити, прийти та переконатися, а з Folk Ukraine вони перетворяться у справжній вир мрій і бажань. Чекаємо на Вас!

Контакти:

(044)279-10-25

PR-служба, Олеся

https://www.facebook.com/FolkUkraine/

Усі матеріали розділу «Новини проектів»