Мова сайту:

Проект Громадського Бюджету "Система поливу Long Water та облаштування території на вул. Хрещатик та Сагайдачного"

11 червня 2018Цього року проект Folk Ukraine подав декілька ініціатив на конкурс "Громадський Бюджет міста", для того, щоб покращити та збільшити масштаби проведення заходів. Одним із поданих проектів є  "Система поливу Long Water та облаштування території на вул. Хрещатик та Сагайдачного".


Впровадження системи поливу та облаштування території на Хрещатику "LongWater"
В основі даного проекту лежить підготовка контейнерно-посадкових ям та впровадження систем крапельного поливу для висадження рослин "LongWater". Щороку здійснюється підсадка рослин, проте вони не можуть рости і розвиватися через неналежні умови. Ми знаємо як вирішити цю проблему та повернути зелений статус головної вулиці міста!

Щоб підтримати проект та дати можливість йому реалізуватись, необхідно електронно проголосувати за посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/155Озеленення Подолу
Озеленення пішохідної частини вул.П.Сагайдачного шляхом висадження нових дерев у спеціальні контейнери з новітньою технологією крапельного поливу “Long water”.
Це сприятиме:
-збільшенню рівня естетичності та екологічності історичного району столиці;
-створенню зелених пішохідних зон за новітньою технологією поливу “Long water”;
-сучасне та стильне рішення зовнішнього декорування зелених насаджень
Щоб підтримати проект та дати можливість йому реалізуватись, необхідно електронно проголосувати за посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/179
Усі матеріали розділу «Новини проектів»