Мова сайту:

Проект Громадського Бюджету "Фестиваль сучасного мистецтва Писанка Арт-Фест"

8 червня 2018Цього року проект Folk Ukraine подав декілька ініціатив на конкурс "Громадський Бюджет міста", для того, щоб покращити та збільшити масштаби проведення заходів. Одним із поданих проектів є  "Фестиваль сучасного мистецтва Писанка Арт-Фест", який вже 3-й рік проходить на Софійській площі. 


Писанка Арт-Фест - це щорічний традиційний захід, що є невіддільною частиною свята Великодня для киян та гостей столиці України. Сьогодні це сучасний арт-перфоманс, який об’єднує творчість сотень писанкарів та тисяч художників з різних куточків країни. Експозиція фестивалю поєднує в собі виставку традиційних писанок, зону майстер-класів, писанки-мальованки та авторські арт-об’єкти.

Це найбільш очікуваний та впізнаваний весняний фестиваль України, який став візитівкою столиці для туристів з багатьох країн.


Фестиваль сприяє поширенню традиційного мистецтва писанкарства та сучасних напрямків художнього мистецтва. Він є загальнодоступним для відвідувачів (вільний вхід) та спрямований на різні вікові та соціальні групи. Також, завдяки Великоднім святам, в рамках яких проходить фестиваль, у цей період збільшується потік іноземних туристів. Адже фестиваль набирає обертів і має тенденцію із загальнонаціонального перейти до міжнародного.


Унікальність проекту полягає в тому, що він проходить у форматі Open air. Поєднує експозицію традиційних писанок та сучасний арт-перформанс у якому беруть участь вітчизняні художники із усієї України. 


Якщо ви є прихильником цього фестивалю та хочете, щоб він мав своє продовження - проголосуйте за нього своїм електронним голосом на сайті: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/138 

Детальну інформацію ви можете дізнаватись із спільноти проекту у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/214248582695577/?ref=br_rs 
та написавши команді організаторів. Усі матеріали розділу «Новини проектів»