Мова сайту:

Проект Громадського Бюджету "374 музиканти на Софії"

8 червня 2018


Цього року проект Folk Ukraine подав декілька ініціатив на конкурс "Громадський Бюджет міста", для того, щоб покращити та збільшити масштаби проведення заходів. Одним із поданих проектів є  "374 музиканти на Софії".
Свято для людей, що цінують та поважають класичну музику. Вперше в Україні у історичному центрі столиці на Софійській площі одна сцена поєднає 374 музикантів з семи кращих оркестрів України. На відвідувачів заходу чекає неперевершена атмосфера та особливий репертуар. 


Дослідження виявили відсутність або поверхневість знань щодо напрямків та жанрів, які існують у музиці, особливо у сфері "класичної" музики та її персоналій серед підростаючого покоління. У 90% опитуваних виявлена повна необізнаність або плутанина у визначені елементарних жанрів.

Розуміючи проблему, ми маємо ціль створити всесвітньо відомий щорічний фестиваль класичної музики, який вже у 2019 році об’єднає 374 виконавця інструментальної музики на одній сцені з сучасними відомими виконавцями і протягом двох днів тішитиме мешканців та гостей міста найкращими поєднаннями нот, що пройшли крізь століття.


Проект буде у абсолютно вільному доступі для усіх відвідувачів та спрямований на різні вікові, соціальні групи. Додатково планується онлайн трансляція для охоплення більшої аудиторії, так як проект носитиме і просвітницький характер.

Бюджетна ефективність проекту обгрунтовується підвищенням популярності міста Києва, як туристичного міста та культурної столиці.


Якщо вас зацікавив даний проект та хочете, щоб він втілився у життя - проголосуйте за нього своїм електронним голосом на сайті: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/178

Детальну інформацію ви можете дізнаватись із спільноти проекту у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/214248582695577/?ref=br_rs 
та написавши команді організаторів. 

Усі матеріали розділу «Новини проектів»