Мова сайту:

Новий 2018 Рік на Софійській площі

1 сiчня 2018

У ніч з 31 грудня на 1 січня, кияни та усі гості міста зустрічали прийдешній Новий 2018 рік. 
Магія новорічної ночі відчувалася ще з самого початку святкового концерту.

Близько 125 – 130 тисяч киян та гостей міста (це на 30% більше ніж у 2017 році)зустрічали Новий 2018 рік у серці столиці – на Софійській площі, де відбувся грандіозний концерт за участю популярних українських виконавців. В цей же період стаканчиків із зігріваючими напоями було використано на 50%  більше минулорічної позначки.

В цей день було продовжено роботу усього зимового містечка, тому люди, що прийшли на площу могли вдосталь насолодитись і ялинкою, і атракціонами, і концертною програмою. До речі, спеціально для концертної програми новорічної ночі був створений проект під назвою DeluxeSound Dj's &  Kyiv Fantastic Orchestra (Проект діджей з оркестром). Це вперше втілене поєднання музики, що виконує Державний естрадно-симфонічний оркестр Україні з сучасною діджейскою обробкою. Виконавці та програма музичного проекту:

Dj Slap 
ARMEN KOSTO - live percussion 
KHOSH - LIVE ELECTRONIC PERCUSSION
Vyacheslav Kruchenitsky - guitar 
Sysuev, Anastasia Lukyanchuk - vocal 
Mykola Lysenko - conductor 
Vitaliy Fizer - conductor
Svitlana Rykhlyuk - sound producer 
Dmytro Konovalov - Arranger 

Проект складався із двох відділень. У першому прозвучали українські хіти, а у другому - світові, що потрапили у ТОП-найкращих пісень 2017 року. Ведучими концерту були Володимир Андієвський та Марія Туманова.

З моменту офіційного засвічення вогнів новорічної ялинки на Софійській площі виступили такі відомі виконавці як: музичний проект Дмитра Шурова – Pianoбой, Illaria, Анна-Марія, DSIDE BAND, KISHE, TAYANNA, С.К.А.Й., Panivalkova, Сальто Назад, ALLOISE, LUMIERE, KADNAY. Попереду ще виступи: Злати Огнєвіч, Шпилясті Кобзарі, Brunettes Shoot Blondes, The Doox, Naosleep з Державним естрадно-симфонічним оркестром.

Ми безмежно вдячні усім, хто долучився до спільного святкування Нового року на Софійській площі. Вітаємо з новою сторінкою майбутнього року! Бажаємо миру та злагоди! Світла і радості!


Усі матеріали розділу «Новини проектів»