Мова сайту:

Київська ялинка увійшла в рейтинг найкрасивіших ялинок Європи та світу за версією український та іноземних видань

5 сiчня 2018

Темою зимового фестивалю, що об’єднав чотири локації (Софійську площу, Володимирський проїзд разом із прилеглим сквером та Михайлівську площу) стало неонове світло, саме воно покладено в однойменну назву – «НеоРік на Софії 2018». Фестиваль триватиме з 19 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року. 

Новорічна ялинка цього року приїхала з Івано-Франківської області та сягає у висоту 30 метрів і прикрашена у 1 млн світлодіодів. Її креативне оформлення представлене у вигляді «зоряного неба», на втілення якого було витрачено 33 км гірлянд, що розташувалися у формі амфітеатру позаду неї. Гілки вбрані у символи фестивалю – ліхтариками різного розміру, загальна кількість яких складає 1000 іграшок. Крім новорічної ялинки на Софійській площі представлена арт-інсталяція навколо пам’ятника Б. Хмельницькому із 600 тисяч світлодіодів, концертна сцена, сувенірний ряд від народних майстрів, Фестиваль крижаних скульптур та Київська карусель. Кожні вихідні та святкові дні відвідувачів чекатимуть виступи оркестрів, зірок української академічної, естрадної, джазової та народної музики. Всього святкових програм передбачено - 12 концертів з моменту відкриття до закриття фестивалю.

На Володимирському проїзді простягається різдвяний ярмарок, де можна спробувати українські та європейські страви, а також вибрати подарунки близьким до свят. У сквері Володимирського проїзду вперше в Україні представлений Фестиваль Ілюмінацій. Він об’єднує 37 світлових арт-фігур, що привезені з Франції, Греції, Польщі та України. Кожного дня Фестиваль Ілюмінацій починає працювати у вечірній час доби – з 16:00 до 22:00.

Михайлівська площа залишилась країною дитячих розваг. Серед активностей для дітей і дорослих тут представлені: велика тюбінгова гірка, колесо огляду, Kinder-зона та декілька нових атракціонів.

Також, на Різдво 7 січня о 15:00 на Софійській площі відбудеться спільна масова коляда та Хода Звіздарів. Приєднатися до дійства організатори запрошують усіх охочих.

Працюватиме фестиваль «НеоРік на Софії 2018» буде з  19 грудня 2017р. по 14 січня 2018р. Усі локації відкриваються  о 10:00 до 22:00. Лише Фестиваль Ілюмінацій розпочинає свою роботу о 16:00. Концертна програма розпочинається о 17:00.

Ялинка увійшла в рейтинг найкрасивіших ялинок Європи та світу за версією український та іноземних видань.

Усі матеріали розділу «Новини проектів»