Мова сайту:

Як відсвяткували українці День Києва 2017

29 травня 2017

Епіцентром святкувань Дня Києва 2017 стала - Софійська площа.

У четвер, 25 травня, організатори відкрили свято концертною програмою, яка тривала з 18:00 до 22:00 кожного вечора, до останніх вихідних травня. 

Слоганом свята був вислів: "Чотири дні музики, танцю та квітів". 
Чому саме такий? Все просто:

- День Києва на Софії тривав з 25 по 28 травня - чотири дні
- Кожного разу на сцені виступали оркестри - жива музика
- У визначений день були виступи із відповідним хореографічним напрямком - море танцю

25 травня - День Латини
26 травня - День Танго
27 травня - День Вальсу
28 травня - День Українських танців

- Саме весною Київ розкривається по-справжньому: зеленіють схили, цвітуть дерева, все довкола вкривається - квітами.
Кульмінацією свята, стала Урочиста Хода, яка пройшла 27 травня від парку Т. Шевченка до Софійської площі. У ході взяли участь близько тисячі учасників, які колоною пройшли вулицею Володимирською, слідуючи за пересувною платформою з міні-копією скульптури "Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь". 


На фінішній точці усіх чекала концертна програма. З вітальним словом, зі сцени Софійської площі, виступив мер Києва - Віталій Кличко:


«Душа Києва - це його мешканці. Ми щирі і гостинні, талановиті і з гарним почуттям гумору. Я бажаю всім миру, сил, здоров’я та гарного настрою. Будьте сміливими й ініціативними, адже саме завдяки вам Київ стає європейським містом...».


Після урочистих слів, усі відвідувачі, які зібралися на площі, разом виконали гімн столиці "Як тебе не любити, Києве мій?", під акомпанемент Державного естрадно-симфонічного оркестру України.


Завершальним днем став вечір 28 числа, коли на сцені з'явилися українські виконавці MamaRika та Pianoбой. Людей було дуже багато! Сам засновник етнокультурного проекту Folk Ukraine та організатор заходу День Києва на Софії на своїй сторінці у Фейсбук поділився фото зі сцени, прокоментувавши його: "Глядачів як на Новий Рік".


Дякуємо всім, хто став частиною цього яскравого дійства! Особливо - колективам та їх керівникам, які виступали із неймовірними номерами, даруючи глядачам вражаюче шоу!


Усі матеріали розділу «Новини проектів»