Мова сайту:

До старту Фестивалю Писанок 2017 залишився 21 день!

17 березня 2017


З 8 по 23 квітня
 
в історичному центрі Києва, на просторах між Софійською та Михайлівською площею пройде
 
VII Всеукраїнський Фестиваль Писанок. Захід націлений  підтримувати та популяризувати українські народні традиції, розвивати народне мистецтво, вивчати  культуру та історію українського народу на прикладі феномену писанок.

У цьому році на локаціях заходу буде представлено рекордне число писанок-мальованок - 585 штук. З них 374 будуть розписані українськими художниками із різних куточків України - їх буде представлено на Софійській площі. Перша та друга гігантські писанки вже прибули до Києва, а інші учасники арт-перфомансу  "585 Художників" в однойменній групі Фейсбуку діляться фото та відеоматеріалами процесу створення своєї власної унікальної мега-писанки. 


Такого ще Україна не бачила. Команда організаторів планує перетворити Софійську площу на кшталт весняного стрічкового саду. Для передачі ніжних весняних кольорів були обрані фіолетові, лілові та світло-блакитні стрічки. Саме цією кольоровою гамою буде оповита головна локація Великоднього свята. 

В рамках Фестивалю Писанок 2017 пройдуть декілька конкурсів: Конкурс "Народна Писанка", конкурс "Великодня Паска".  

До конкурсу "Народна Писанка" запрошуються майстри з писанкарства, які можуть представити свої найкращі роботи на стендах найголовнішого свята весни!
1) Стенди мають розміри: 3 м в ширину та 2,5 м у висоту (або ж 1,5 м на 2,5 м)
2) В період функціонування експозиції, біля свого стенду, бажаючі можуть проводити майстер-класи.
3) Іногороднім, на період монтажу/демонтажу, надається житло.
Координатор заходу: Гаєнко Віра
Контакти: тел. +38 063 81 46 562, e-mail: info@folkukraine.com

До конкурсу "Великодня Паска" запрошуються кондитерські, пекарні та тих, хто вправно володіє тістом. Долучайтесь до нашого Великоднього ярмарку та заявіть про себе усім!
Координатор: Пхайко Наталія
Контакти: тел. 098-623-33-80, e-mail. client@folkukraine.com


І це ще не всі сюрпризи, які підготувала команда Folk Ukraine для киян та гостей столиці. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук !

Усі матеріали розділу «Новини проектів»