Мова сайту:

Чим здивувала Фан-зона на Софійській площі

4 травня 2017

Увечері, 30 квітня, в самому історичному центрі столиці України, було відкрито зону гостинності до пісенного конкурсу Євробачення 2017. 
Зірковий ведучий Сергій Притула привітав усіх з відкриттям чудової локації та перед початком концерту зазначив, що на головній сцені Фан-зони відбудеться дуже багато концертів, загальна кількість яких сягає відмітки одинадцять:
"Тож, бажаю Вам багато радості та щастя впродовж цих двох тижнів" - зазначив телеведучий Сергій Притула.


Серед почесний гостей міста були присутні заступник голови Київської Міської Державної Адміністрації - Ганна Старостенко, директор Департаменту Культури - Діана Попова та директор етнокультурного проекту Fokl Ukraine, який є організатором Фан-зони на Софії - Ігор Добруцький. 
На відкритті локації були присутні більш ніж 1000 киян та гостей міста, в тому числі - іноземці. У феєричному святковому концерті взяли участь сучасні виконавці: Анастасія Прудіус, Світлана Тарабарова, Alyosha, Alloise та своїм виступом, завершували свято хлопці із гурту С.К.А.Й.


Крім того, на великому екрані відбулася презентація фільму від організаторів фан-зони: «Від Пономарьова до O.Torvald», в якому розповідається історія розвитку всесвітньо відомого музиного конкурсу для нашої держави. У фільмі можна побачити інтерв'ю із деякими виконавцями, які представляли Україну на пісенному конкурсі Євробачення у різні роки. Соліст групи O.Torvald - хлопців, які представлятимуть Україну на Євробаченні 2017, звернувся до глядачів: 
"Ми країна великих людей, ми країна людей з величезним серцем, людей, які прагнуть своєї незалежності...Ми зробимо все можливе, щоб достойно представити нашу державу! Будьте ввічливими, адже від нас усіх залежить те, як запам'ятає нас світ! До зустрічі!".

Також, відвідувачі фан-зони стали першими, хто побачив прем’єру циклу роликів проекту «Спадок» виробництва Film.ua, які присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям від їх витоків до сучасності. У кожному ролику відтворений характерний для певного регіону етнічний образ. 
Режисером проекту є Олексій Гуз, продюсер - Олена Малкова, а графіка - Signal Red. Паралельно з показом на Софіївській площі, які транслюватимуться кожного концертного дня, ролики з’являтимуться на каналі YouTube компанії Film.ua.


На території фан-зони відвідувачі можуть придбати смачну їжу та напої від сучасних закладів столиці, що входять у Сім'ю ресторанів Дмитра Борисова: КАНАПА ресторан.салонОстання БарикадаЛюбчикChicken KyivБессарабія, Ватра. Кияни та гості міста відзначають належний рівень обслуговування та дотримання усіх необхідних стандартів. Команда професіоналів готує та подає ресторанні страви у найулюбленішому форматі усіх свят - стріт-фуді!


Також, іноземців, киян та гостей міста зустрічають біля сцени більше 50-ти арт-об'єктів у вигляді гігантських писанок, які експонувалися на Софійській площі у рамках VII Всеукраїнського Фестивалю Писанок.
Фан-зона функціонуватиме до 14 квітня включно, тож не пропустіть можливість завітати до локації!
Усі матеріали розділу «Новини проектів»