Мова сайту:

12 квітня на Софійській площі відбувся флеш-моб з нагоди презентації проекту "585 Художників"

13 квiтня 2017

12 квітня у центрі столиці на Софійській площі відбулося офіційне відкриття арт-перфомансу "585 Художників", яке проходило під запальний флеш-моб.

У музично-танцювальному дійстві були задіяні більш ніж 500 школярів, які під керівництвом професійних хореографів та режисерів створили неймовірне свято для усіх присутніх.


Нагадаємо, що виставка гігантських писанок-мальованок відкрита для відвідування, як і планувалося з 8 квітня. Через погодні умови, на жаль, довелося перенести урочистий флеш-моб на іншу дату. Дощ та сніг - все це є ризиками open air проектів. Проте, основна мета: представлення художніх робіт, над якими трудилися майстри з усіх куточків України майже два місяці, була досягнута. В заплановану дату усі експонати були готові до зустрічі з їх першими гостями. 

Коли, нарешті, погода подарувала Києву сонечко, організатори Фестивалю Писанок запросили усіх долучитися до стрічкового флеш-мобу. На відкритті були присутні почесні гості міста: заступник голови Київської Міської Державної Адміністрації - Ганна Старостенко, директор Департаменту Культури - Діана Попова, директор департаменту освіти КМДА - Олена Фіданян, перший заступник директора Департаменту освіти КМДА - Вікторія Челомбітько, засновник етнокультурного проекту Folk Ukraine та організатор заходу - Ігор Добруцький. Завдяки підтримці Департаменту освіти КМДА, столиця з гідністю змогла презентувати цьогорічний арт-перфоманс.Гармонійне поєднання музики, емоцій, танцю та унікальних художніх робіт, у якому діти, одягнені у костюми з українським колоритом, виступили на одній з головних площ столиці, влаштувавши шоу зі стрічками. У флеш-мобі були діти різного віку та різної танцювальної підготовки, але у танці знайшли спільну мову, бо як кажуть самі танцюристи: "Ми готові показати щось нове, здивувати та захопити аудиторію". Свято вдалося, кожен залишився з позитивними емоціями, насолодився весняною погодою та зарядився натхненням. Нагадуємо, що Фестиваль Писанок 2017 триватиме до 23 квітня. 
На Софійській площі кияни та гості міста можуть подивитися на авторські роботи, на Володимирському проїзді представлені традиційні писанки-мальованки та на Михайлівській площі - дитячі роботи.
Усю детальну інформацію та фотозвіт заходів Ви можете завчасно дізнаватися, підписавшись на нашу офіційну сторінку у Фейсбуці - Folk Ukraine.

Усі матеріали розділу «Новини проектів»